PSLS-RP

IP: 91.204.162.150:8682

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-09-11 08:52:13

Adrian_Pirog

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-09-09
Posty: 7
Punktów :   

Podanie na LD Ballas

((OOC))

Imie: Adrian
Wiek: 16lat
Dlaczego chciałbym zostać liderem? Ponieważ chce rozwijać ten gang.  Chciałbym żeby gang Ballas był ceniony w mieście.
Dlaczego ja? Mam doświadczenie ponieważ grałem na innych serwerach takich jak San Fierro Role Play , Los Santos Role Play, Mrucznik RP, czy H-RP  i na niektórych z nich także znajdowałem się w gangu Ballas. Zawsze dbałem o dobro gangu.

Kilka ważniejszych pojęć :

Spoiler:

OOC- czat nie dotyczący gry
IC- czat dotyczący gry
DM- bezmyślne zabijanie
MG- jest to wykorzystanie informacji OOC w IC
RK- zabijanie z zemsty
BH- skakanie (używane do szybszego pszemieszczania się)
HK- zabijanie helikopterem
CK- jest to śmierć postaci Np. gdy odeszła z gangu czyli blokada konta
CK( drugie znaczenie ) - – jest to zabijanie gracza samochodem
RP- odzwierciedlenie prawdziwego życia
PG- jest to wymuszanie na kimś akcji rp
CN- posiadanie nazwiska sławnej osoby, np. Cezary_Pazura
SK- zabijanie osób na ich spawnie
SK (drugie znaczenie ) – zabijanie sprayem

((IC))

Imię nazwisko: Manuel Estrada
Wiek: 18lat
Obecna Praca: bezrobotny
Wykształcenie: średnie
Imiona rodziców: Bob i Carolina
Biografia: Manuel Estrada urodził się 01.01.1993 w małej wsi Camabery w środkowej Ameryce. Jego rodzice posiadali mały dom i pole.
Gdy Manuel miał 6 lat zmarł mu ojciec. Matka była chora na serce i nie mógł pracować. Więc Manuel zaczął zarabiać na jedzenie. Pracował jako sprzedawca gazet. Dziennie zarabiał tylko 5$. To nie wystarczało na posiłek dla niego i matki. Chłopiec z powodu braku pieniędzy wszedł w świat przestępczy.
Gdy miał 12 lat należał do miejscowego gangu. Pracował jako dostawca broni do klientów. Zarabiał około 30$ dziennie. To już wystarczało na jedzenie.
Gdy Manuel miał 15 lat uciekł z gangu i przeniósł się z matką do miasta Los Santos. Kupił on za zarobione pieniądze mały domek w dzielnicy Glen Park. Niedługo zmarła jego matka. Manuel nie wiedział już co robić. Ale wpadł na wspaniały pomysł. Pomyślał, że dołączy do gangu na terenie Glen Parku. Wszystko szło dobrze do chwili kiedy znalazł go gang z Camabery. Miał na szczęście dużo ludzi w gangu i zdołał się obronić.
Już potem było spokojnie. Gang zdobył jeszcze parę dzielnic. Gdy miał 18 lat był już bezpieczny ze swoim gangiem. Trzymał się jakoś po śmierci obu rodziców.

List Motywacyjny: Myśle, że jestem odpowiednim kandydatem na LD Ballas. Znam komendy, życie gangu nie jest mi obce. Będę należycie wykonywał swoje obowiązki.


a Oto Nasze Skiny:
http://img89.imageshack.us/img89/6499/ballasu.jpg

Ostatnio edytowany przez Adrian_Pirog (2011-09-11 08:54:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.golddragony.pun.pl www.czatus.pun.pl www.stratus-klub.pun.pl www.mucc.pun.pl www.koty-i-psy-wojna-trwa.pun.pl