PSLS-RP

IP: 91.204.162.150:8682


#1 2011-09-10 00:23:23

Adrian_Pirog

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-09-09
Posty: 7
Punktów :   

[Podanie] Grove Street Families.

IC:

Imię:Manuel
Nazwisko:Estrada
Wiek:18
Praca: Bezrobotny
Dlaczego Ja?: Wychowałem się w takim towarzystwie, myśle że nadam się na leadera

OOC:

Imię: Adrian
Nazwisko: Piróg
Wiek:15
Ile grasz dziennie na serwerze:3-5godz
Dlaczego ja? Gram już pare lat na serwerach typu RP i trochę się na tym znam dlatego myśle że dam sobie rade z trudami jakie mnie napotkają.
Jak odbywana będzie rekrutacja: Myśle że rekrutacja ważna jest tak samo w IC jak i OOC dlatego obydwie z tych rekrutacji wykorzystam.
Czy dam sobie rade?: Noi tutaj wiadomo że samemu trudno rozkrecić dobry gnag dlatego poszukam członków na których zawsze będę mógł liczyć.
O sobie: Wiele razy znajdowałem się w takim gangu, wiele razy pomagałem leaderowi takiego gangu, wiele razy byłem vice leaderem takiego gangu, ale jeszcze nigdy nie byłem leaderem takiego gangu. Dlatego chciałbym spróbować i mam nadzieje że najgorzej mi to nie wyjdzie.

Kilka ważniejszych pojeć RP:

Spoiler:

IC - Czat związany z grą i rzeczywistym wirtualnym życiem.
OOC - Czat nie związany z grą.
MG - Wykorzystywanie OOC w IC.
NJ - Kradzież autka podczas gdy kierowca jest w środku.
PG - Wymuszanie akcji RP.
DM - Zabijanie bez powodu.
HK - Zabicie kogoś z helikoptera.
BU - Wykorzystywanie bugów.
DB - Zastrzelenie kogoś z auta.
SK - Zabijanie na Spawnie.

List motywacyjny: Cóż bym mógł tutaj napisać, po prostu zależy mi na tej frakcji i chciałbym ja wybić jak najwyżej, myśle że zgarnę sporą ekipe kumpli na serwer którzy pomogą mi z utrzymaniem gangu. Mam nadzieje że dacie mi szansę która może uratować Grove.

GG o które prosiliście: 34646476

Ostatnio edytowany przez Adrian_Pirog (2011-09-10 08:00:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tf.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.demo-trans.pun.pl www.uncensored.pun.pl www.animenarutogame.pun.pl